Wielkie otwarcie Let’s Dance Studio w Skierniewicach!

Wielkie otwarcie Let’s Dance Studio w Skierniewicach!

 

10 kwietnia 2017 roku tuż przed godziną 10:00 załoga Let’s Dance Studio była już gotowa by przytiwać wszystkich gości! Siedziba studio mieści się w Business Center przy ul. Stanisława Rybickiego 8 w Skierniewicach.
Goście zbierali się do około 10:30. Przywitani zostali krótką przemową, toastem i oczywiście poczęstunkiem!
Mieliśmy zaszczyt gościć zarówno kobiety, mężczyzn jak i dzieci. Ci ostatni mieli możliwość jako pierwsi wypróbować nasz kącik dla dzieci. Malowanki, kinetyczny piasek, maszyna do baniek mydlanych zdały egzamin. Dzieciaki się nie nudziły! ?

Głowną atrakcją dla zgromadzonych były występy Pole Dance naszych instruktorek Weroniki i Marty. Jako pierwsza zaprezentowała się Marta ze swoim układem Exotic Pole Dance. Następna w kolejności była Weronika, której występ możecie obejrzeć pod tym linkiem: Otwarcie Let’s Dance Studio Skierniewice

Każda z przybyłych osób brała udział w losowaniu karnetów. Na wejściu recepcjonistka prosiła o dane osobowe, które zapisywała na karteczce i po złożeniu wrzucała do „skrzynki”. Po pokazach tanecznych nadszedł czas na losowanie. 3 Panie otrzymały imienne karnety kolejno na 8, 6 i 4 wejścia Dance&Fitness, a pozostałe osoby jako nagroda pocieszenia – wejściówki jednorazowe na zajęcia z tej samej oferty. Wszyscy zgromadzeni mają możliwość wykorzystać karnety i wejściówki na zajęcia takie jak Stretching, High Heels, Latino solo, BUP- Brzuch, uda, pośladki oraz Dance Fitness Workout, czyli Fitness w tanecznym stylu ?

Następna w kolejności – lekcja pokazowa Aerial Hoop. Taniec na kole zyskał kilku nowych pasjonatów. Lekcja próbna okazała się być strzałem w 10. Nieprzekonane jeszcze do tego rodzaju tańca w powietrzu osoby mogły „poczuć na własnej skórze” czym tak właściwie jest Aerial Hoop.

Przed godziną 13 wyszli ostatni goście, my odetchnęliśmy z ulgą, że wszystko się udało. Zebraliśmy sporo komplementów na temat wystroju, a na twarzach gości malowały się uśmiechy i podekscytowanie na nowe możliwości.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy!
Let’s Dance!

Otwarcie Let’s Dance Studio w Skierniewicach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *