Cennik - Szkoła tańca Skierniewice

Cennik - Dopasuj karnet do własnych potrzeb!

WAŻNY OD 01.09.2017
WEJŚCIE JEDNORAZOWE – Chcesz spróbować czegoś nowego? Sprawdzić się bądź masz dylemat na które zajęcia wykupić karnet? Przyjdź i zapłać za jedne zajęcia! A jeśli Ci się spodobają – zaraz po zajęciach wykup karnet dopłacając różnicę!

RODZAJE KARNETÓW:

KARNET 4 WEJŚCIA - Karnet na wybrane zajęcia – masz gwarantowane miejsce w grupie na okres ważności karnetu à 4 tygodnie od dnia zakupu karnetu.

KARNET 8 WEJŚĆ - Karnet na wybrane 2 rodzaje zajęć – masz gwarantowane miejsce w grupie na okres ważności karnetu à 4 tygodnie od dnia zakupu karnetu.

KARNET 12 WEJŚĆ - Karnet na wybrane 3 rodzaje zajęć – masz gwarantowane miejsce w grupie na okres ważności karnetu à 4 tygodnie od dnia zakupu karnetu.

KARNET MIX 4 WEJŚCIA – Pracujesz na zmiany? Nie możesz się zadeklarować i chodzić regularnie do jednej grupy? Kup karnet MIX i zapisuj się z zajęć na zajęcia (*nie możemy zagwarantować, że zawsze uda Ci się załapać na miejsce w grupie!) à ważny 4 tygodnie od dnia zakupu

KARNET MIX 8 WEJŚĆ - Pracujesz na zmiany? Nie możesz się zadeklarować i chodzić regularnie do jednej grupy? Kup karnet MIX i zapisuj się z zajęć na zajęcia (*nie możemy zagwarantować, że zawsze uda Ci się załapać na miejsce w grupie!) à ważny 4 tygodnie od dnia zakupu

KARNET OPEN – nielimitowana liczba wejść na zajęcia (obejmuje wszystkie rodzaje zajęć) à ważny 4 tygodnie od dnia zakupu

 

ODRABIANIE ZAJĘĆ!

Jeśli zapiszesz się na dane zajęcia z góry na miesiąć (4 zajęcia), ale z jakichś przyczyn nie uda Ci się dotrzeć na maksymalnie 2 zajęcia - masz możliwość odrobić je na innych zajęciach z danej oferty - Aerial na Aerial, Dance na Dance, Fitness na Fitness! :)

Pamiętaj tylko o tym, że w razie odrabiania nieobecności musisz liczyć się z tym, że może nie być miejsca w innej grupie oraz że jeśli na odrabianie nie dotrzesz a się zadeklarujesz - wejście przepada! 

Natomiast jest jesteś posiadaczem karnetu Mix i zapiszesz się z zajęć na zajęcia, jeśli nie dotrzesz - zajęcia te również przepadają!

PŁATNOŚĆ:

Za zajęcia płacimy gotówką - opłaty wnosimy w Recepcji przed zajęciami

bądź na konto bankowe Mbank:

Balbina Czech

40 1140 2004 0000 3402 7604 0592

Cennik

!KARNET OPEN - 300 ZŁ!   

AERIAL (POLE DANCE, AERIAL HOOP, AERIAL YOGA)

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

30 zł

KARNET 4 WEJŚCIA 

100 zł

KARNET 8 WEJŚĆ

180 zł

KARNET 12 WEJŚĆ

240 zł

KARNET MIX 4 WEJŚCIA

120 zł

KARNET MIX 8 WEJŚĆ

200 zł

 

 

DANCE (HIGH HEELS, LATINO, TWERK, DANCEHALL, EXOTIC)

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

25 zł

KARNET 4 WEJŚCIA 

80 zł

KARNET 8 WEJŚĆ

150 zł

KARNET 12 WEJŚĆ

210 zł

KARNET MIX 4 WEJŚCIA

95 zł

KARNET MIX 8 WEJŚĆ

170 zł

 

FITNESS (STRETCHING, OD ZERA DO SZPAGATU)

WEJŚCIE JEDNORAZOWE

15 zł

KARNET 4 WEJŚCIA 

50 zł

KARNET 8 WEJŚĆ

85 zł

KARNET 12 WEJŚĆ

120 zł

KARNET MIX 4 WEJŚCIA

55 zł

KARNET MIX 8 WEJŚĆ

100 zł

Wynajem Sali - 50 zł za godzinę

Wynajem Xstage X pole 42 mm - statyczno-obrotowa przenośna rura z podestem - kontakt

Zajęcia indywidualne -  kontakt

Wieczór paniński/urodziny - kontakt

Skontaktuj się z nami

Pole Dance Skierniewice

Regulamin plików cookies