Grafik - Lets Dance Studio Skierniewice

Grafik

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem naszych zajęć.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek

 

SKIERNIEWICE

                                         

18:20-19:20

KANGOO DANCE

Natalia

 

 

19:30-20:30

POLE DANCE

p. podstawowy +

Natalia

 

19:30-20:30

STRETCHING

 

 

 

20:40-21:40

AERIAL HOOP

p. średniozaawansowany

 

 

 

 

                                                               

ŁOWICZ

 

 17:00 - 18:00 

GO BUNGEE

Maria

         

 

 18:30 - 19:30 

AERIAL YOGA

p. podstawowy

Maria

 

     

 

19:40 - 20:40 

POLE DANCE

p. podstawowy

Maria

      

 

Wtorek

SKIERNIEWICE

                                                        

17:10 – 18:10

GO BUNGEE 

Marta

 

18:20 – 19:20

GO BUNGEE 

Marta  

 

 

19:30 – 20:30

POLE DANCE

p. podstawowy

Natalia

 

19:30 - 20:30

AERIAL YOGA

p. podstawowy

Marta

20:40 – 21:40

POLE DANCE

p. zaawansowany

Dorota

 

20:40 – 21:40

AERIAL YOGA

p. podstawowy

Natalia

 

 

 

                                                           

 

ŁOWICZ

 

 18:00 - 19:00 

POLE DANCE

p. podstawowy

Maria

 

 19:10 - 20:10 

KANGOO DANCE

Maria

 

Środa

SKIERNIEWICE 

                                                    

17:10-18:10

GO BUNGEE

Marta

 

 

18:20-19:20

GO BUNGEE 

Marta

 

 

19:30-20:30

WZMACNIANIE

Marta

 

19:30-20:30

AERIAL HOOP

p. podstawowy

Natalia

 

  20:40 – 21:40

OD ZERA

   DO SZPAGATU 

 

 20:40 – 21:40

POLE DANCE

p. podstawowy

     Natalia

 
  


 

                                                               

ŁOWICZ

 

 18:00 - 19:00 

POLE DANCE

p. podstawowy

Weronika     

                             

 

 19:10 - 20:10 

POLE DANCE

p. średniozaawansowany

Weronika

  

 

 20:20 - 21:20 

STRETCHING

Weronika

       

 

Czwartek

SKIERNIEWICE      

                                                       

18:20-19:20

KANGOO DANCE

Marta

 

19:30 - 20:30

KANGOO DANCE

Marta

 

20:40 – 21:40

AERIAL YOGA

p. średniozaawansowany

Marta

 

 

 

 

                                                         

ŁOWICZ

 

 18:00 - 19:00 

POLE DANCE

p. podstawowy

Maria

     

 

 19:10 - 20:10 

POLE DANCE

p. podstawowy

Maria

 

20:20-21:20

GO BUNGEE

Maria

 

Piątek

SKIERNIEWICE

                                           

18:20-19:20

GO BUNGEE

Natalia

 

 

19:30-20:30

GO BUNGEE

Natalia

 

20:40-21:40

GO BUNGEE

Natalia

 

 

 

 

 

                                                  

ŁOWICZ

 

17:00 - 18:00 

WZMACNIANIE

Maria

 

18:30 - 19:30 

OD ZERA DO SZPAGATU

Weronika

     

 

19:40 - 20:40 

AERIAL HOOP

                          p. podstawowy

Weronika

      

 

20:30 - 21:40 

EXOTIC

Weronika

 

Sobota

SKIERNIEWICE

                                                        

 

8:00– 9:00

POLE DANCE

p. Open

Natalia

 

 

14:50 – 15:50

POLE DANCE

p. podstawowy

Natalia

 

 

16:00 – 17:00

POLE DANCE

p. podstawowy

Natalia

 

 

 

 

 

 

                                                  

ŁOWICZ

 

10:10 - 11:10 

KANGOO DANCE

Maria

                   

 

11:15 - 12:15 

KANGOO DANCE

Maria

                   

      

Niedziela

SKIERNIEWICE

17:00-18:00

POLE DANCE

p. open

 

 

Skontaktuj się z nami

Pole Dance Skierniewice

Regulamin plików cookies